Telefon
0549 434 01 11

HİZMETLERİMİZ

Çapraşık diş ve uyumsuz çene ilişkilerini bir takım aparatlar yardımıyla düzenleyen diş hekimliği branşıdır. Ortodontik tedaviyi üstlenen diş hekimlerine ortodontist denir. Ortodonti tedavisi süt dişleri ... Daha Fazla »

Dental implantlar, ağzında hiç diş bulunmayan veya bir yada birden fazla diş eksikliklerinde yapay kökler olarak kullanılmaktadır. Diş implantlarıyla desteklenen protezler sayesinde ana dişiniz gibi çiğneme yapılmakta ... Daha Fazla »

Laminate Veneer (Porselen Lamina) dişlerin sadece ön yüzeyinden minimum madde kaldırılmak suretiyle dişe yapıştırılan porselen yapraklardır.

Dişin dış yüzeyinden 1 mm kadar ince bir tabaka kaldırılarak ö ... Daha Fazla »

Dişlerin ve çevre dokuların çeşitli nedenlerle madde kaybına uğradığı ya da tamamen yok olduğu, yani kaybedildiği durumlarda, onları onarmak ya da yerine konması için kulllanılan, hazırlanmış materyallere prote ... Daha Fazla »

Ağız ve diş bakımı, sağlıklı bir yaşam için oldukça önemli bir yer taşıyor. Bakımsız bir ağız doğrudan bir çok hastalığa davetiye çıkarıyor. Sadece diş fırçalamak ve diş ipi kullanmak, ... Daha Fazla »

Kliniğimizdeki Çene Cerrahisi servisimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut eget risus eget nunc cursus facilisis. Nulla lacinia porttitor lacus sed luctus. Pellentes ... Daha Fazla »

Yunancadan gelen Diagnoz kelimesi, objektif ve de subjektif semptomların meydana getirdikleri hastalıkların tanımlanması anlamına gelmektedir.
Oral Diagnoz ise, Hastanın ağız bölgesine ait röntgenlerin incelenmesi ve deta ...
Daha Fazla »

Endodonti nedir?

Diş kökü kanalları, diş pulpası (sinir dokusu) ve dişi çevreleyen dokularla ilgili hastalıkların teşhis ve tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği branşının adı Endodontidir.

Kanal t ... Daha Fazla »

Anlaşmalı Kurumlar

0549 434 01 11

Pazartesi - Cuma : 8:30- 18:00

info@ozelrizemerkezagizdis.com

Mail ile iletişime geçebilirsiniz.